Przejdź do treści

Film “Kurzzeithhelden”

Poniżej przedstawiam trailer do filmu KURZZEITHELDEN niemieckiej reżyserki i producentki Christine Wagner. Nad filmem pracowałem kilka miesięcy tworząc muzykę, sound design i miks dźwięku w wersji 5.1
Może kiedyś napiszę coś więcej na temat tego jak wyglądał cały proces tworzenia tych elementów. Na razie zapraszam na trailer 🙂

Zarys Fabuły Filmu

Jest rok 2025. Loty kosmiczne znajdują się na granicy nowych możliwości. Po raz pierwszy w historii ludzkości osiągnięto napęd przekraczający prędkość światła. Wiele nieudanych prób zostało podjętych, aby zrealizować lot z załogą z napędem przekraczającym prędkość światła, ale teraz przyszedł czas dla załogi, aby zapisać się w historii.

Pod przywództwem Davida Joshuy i jego syna Willa, kapitana Herc Herosa, inżyniera Nicka Slave’a i medyka kosmicznego Nelly Slayer wchodzą na pokład statku kosmicznego.

Cały świat obserwuje to wydarzenie na żywo za pośrednictwem globalnej sieci internetowej. Na początku wszystko wydaje się iść zgodnie z planem.

Jednak podczas przekroczenia granicy prędkości światła załoga, pojazd kosmiczny i związane z tym zdarzenia wpadają w wir nie do końca wyjaśnionych zdarzeń.

Tylko David Joshua, szef operacji w centrum kosmicznym i głowa misji, wydaje się być jedyną osobą, która dokładnie wie, co się dzieje. Ale gdy sytuacja wymyka się spod kontroli, rozgrywa się niesamowita historia, która zaciera granicę między fantazją a rzeczywistością.

Chcesz posłuchać muzykę z filmu Kurzzeithelden ?

Soundtrack dostępny jest tutaj

Jeśli potrzebujesz epickiej muzyki do swojego filmu lub gry, a nie masz budżetu pozwalającego na zatrudnienie Hansa Zimmera to zapraszam do współpracy. Nazywam się Roberto Ignis i jestem kompozytorem, a więcej o mnie znajdziesz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *