Przejdź do treści
kompozytor muzyki filmowej, roberto ignis

100+

Wykonałem ponad 100 zleceń
dla klientów
z różnych zakątków świata

1000 +

Moja Muzyka jest obecna
w ponad tysiącu projektów
na całym świecie!

10^+

Dziesiątki nagród otrzymały produkcje,
w których muzyka
była moim wkładem

USŁUGI

Muzyka

Mógłbym napisać tak: “Jako kompozytor muzyki filmowej, tworzę idealnie dopasowany soundtrack dla Twojego projektu, by wprowadzić go na nowy poziom. Pracuję z pełnym zaangażowaniem, komponując w każdym gatunku i zawsze zgodnie z Twoimi wytycznymi. Zadanie nie kończy się dla mnie, dopóki nie uzyskam Twojego pełnego zadowolenia i nie zapewnię sukcesu Twojemu dziełu.”
… ale lepiej dajmy szansę muzyce, aby opowiedziała Twoją historię w sposób, który przez wiele dni i miesięcy po wysłuchaniu, będzie rozbrzmiewać w umyśle i wzbudzać emocje!

Sound Design

“Znasz to uczucie, gdy dźwięk w filmie lub grze wideo wciąga Cię na dobre? To właśnie efekt, który staramy się osiągnąć poprzez nasze usługi sound designu. Od realistycznego ryku samolotu po tajemnicze kroki w ciemnej uliczce – nasze dźwięki sprawią, że Twoje produkcje nabiorą życia. Podaruj nam niemy film, a my zamienimy go w hollywoodzką produkcję, której dźwięki zapadną Ci w pamięć na długo! Skorzystaj z naszych usług sound designu i zobacz, jak dźwięk potrafi zmienić wszystko!”

Sound Design

STOCK MUSIC

“Rozumiem, że czasami budżet projektu jest ograniczony, a wynajęcie kompozytora jest zbyt kosztowne. Dlatego chciałbym Ci zaproponować dostęp do mojej biblioteki gotowych utworów muzycznych. Możesz przeglądać i wybierać utwory, aby znaleźć odpowiednią muzykę dla Twojego projektu. Nie musisz się martwić o licencje ani o czekanie na kompozytora – wszystkie utwory są gotowe do użycia. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony, gdzie możesz przesłuchać i pobrać muzykę, która będzie pasowała do Twoich potrzeb. Mam nadzieję, że znajdziesz coś, co będzie idealnie dopasowane do Twojego projektu.”

REFERENCJE

“MÓJ NAJWIĘKSZY KOMPOZYTOR WSZECHCZASÓW. Kocham to. To jest całkowicie perfekcyjne! Doskonałe !!! ŚWIETNA ścieżka dźwiękowa!!! Dziękuję Roberto za tak WSPANIAŁĄ robotę. WSZYSCY UWIELBIAJĄ TWOJĄ MUZYKĘ!!!!”

CHRISTINE WAGNER
Reżyser i Producent nagradzanego filmu “Kurzzeithelden”

”Roberto Ignis to wyjątkowy kompozytor – profesjonalista w każdym calu. Dba o każdy muzyczny szczegół i nic nie umknie jego uwadze. Reprezentuje rodzaj perfekcjonizmu, który normalnie nie występuje w naszym kraju. Standardy jego pracy są ściśle w stylu Hoolywoodzkim. Bardzo się cieszę, że udało mi się go „złapać”, zanim uciekł do wielkiego świata zagranicznych produkcji. To dzięki jego zaangażowaniu – o wiele większemu, niż można by się spodziewać po zwykłej twórczości kompozytora – powstał mój film zatytułowany Imperator. Co najważniejsze, jest to człowiek z autentyczną pasją. Kocha to, co robi. Praca z nim to jednocześnie wyzwanie i czysta przyjemność. Czekam na następną okazję, aby znów z nim pracować?”

KONRAD ŁĘCKI
Reżyser Filmu “Imperator” (Emperor) i “Pre Mortem”

“Pełna wizja filmu nie mogłaby prawidłowo funkcjonować bez wsparcia muzycznego. Założenia są bardzo wymagające, więc ścieżka dźwiękowa nie będzie zbytnio odbiegać od produkcji Disneya. Od strony muzycznej pracuje Roberto i jak dotąd każdy, kto słucha jego kompozycji, staje się jego fanem”

PAWEŁ LIPKA
Reżyser i Producent animowanego serialu  “Lemonki”

Featured Work

Roberto Ignis kompozytor muzyki filmowej i Sound designer

Współpracujmy Razem!

Jeśli potrzebujesz pomocy dotyczącej spraw o których piszę na mojej stronie
to chętnie pomogę. Wystarczy tylko, że wyślesz do mnie email.