Przejdź do treści

Blog

Jak producenci filmów na YouTube mogą znaleźć odpowiednią muzykę do swoich filmów?

Jeśli prowadzisz kanał na YouTube, wiesz, jak ważna jest muzyka, która towarzyszy twoim filmom. Odpowiednio dobrana muzyka może podkreślić nastrój, wzbogacić film i sprawić, że oglądanie będzie jeszcze przyjemniejsze. W tym wpisie dowiesz się, jak producenci filmów na YouTube mogą… Czytaj dalej »Jak producenci filmów na YouTube mogą znaleźć odpowiednią muzykę do swoich filmów?

Kompozytor muzyki do gry komputerowej – jak znaleźć, jak wybrać?

Kompozytor muzyki do gry komputerowej to kluczowy element tworzenia gry, który pozwala na jeszcze głębsze wczucie się w klimat rozgrywki i tworzy niezapomniane wrażenia. Jednak znalezienie odpowiedniego kompozytora nie jest łatwe, a wybór odpowiedniej osoby może wpłynąć na finalny efekt… Czytaj dalej »Kompozytor muzyki do gry komputerowej – jak znaleźć, jak wybrać?

Dlaczego Argument z porządku jest mocnym dowodem na istnienie Boga #2 ?

Co to jest Argument z porządku? W dyskusjach na temat istnienia Boga często pojawia się Argument z porządku. Ten argument zakłada, że złożoność i porządek we wszechświecie wskazują na istnienie inteligentnego projektu i dowodzą istnienia Boga jako projektanta. W tym… Czytaj dalej »Dlaczego Argument z porządku jest mocnym dowodem na istnienie Boga #2 ?

Film “Kurzzeithhelden”

Poniżej przedstawiam trailer do filmu KURZZEITHELDEN niemieckiej reżyserki i producentki Christine Wagner. Nad filmem pracowałem kilka miesięcy tworząc muzykę, sound design i miks dźwięku w wersji 5.1Może kiedyś napiszę coś więcej na temat tego jak wyglądał cały proces tworzenia tych… Czytaj dalej »Film “Kurzzeithhelden”

American Duty

Royalty Free Music! Muzyka Na licencji Podobne do “American Beauty”, marimba w roli głównej, delikatne brzmienie gitary elektrycznej, rytmiczna piosenka, idealna do filmów akcji.